Bugun...CHP'li İzmit Belediyesi milletin parasıyla PKK'lı DJ'i sahneye çıkardı!

Tarih: 09-09-2019 09:59:11 + -


CHP’li İzmit Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen SanatFest’te asker ve Atatürk düşmanı PKK yanlısı DJ Kardelen Başak konser verdi. Skandalın ortaya çıkmasının ardından tepkiler çığ gibi büyüdü. Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Twitter hesabını korumaya aldı.


CHP'li İzmit Belediyesi milletin parasıyla PKK'lı DJ'i sahneye çıkardı!

CHP’li İzmit Belediye Kandil’in DJ’i Kardelen Başak’a SanatFest’te konser verdi. PKK’lı Kardelen Başak’ın asker ve Atatürk düşmanı paylaşımları ortaya çıkınca vatandaşlar Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yoğun tepki gösterdi.

İzmit Belediyesi'nin resmi sosyal medya hesaplarından “İzmit Belediyesi'nin destekleriyle Seka Park’ta devam eden SanatFest’in üçüncü gününde DJ Kardelen Başak, 80’ler ve 90’lar konseptiyle gerçekleşen parti festivale katılan İzmitlileri adeta coşturuyor” ifadeleri kullanıldı.

Bu paylaşımın ardından sosyal medya adeta ayağa kalktı. Kardelen Başak Altınsoy ismine tepkiler çığ gibi gelmeye başladı.

Zira Kardelen Başak Altınsoy'un geçmiş dönemde sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarında, asker ve Atatürk düşmanlığı ile PKK yandaşlığı yaptığı ortaya çıktı.

Terör örgütü sempatizanı Kardelen Başak Altınsoy "An itibariyle Kandil bombalanmaya başlamış. İnandığınız şey belanızı versin. Vampirler, hainler, katiller", "Batıdakiler olarak gidip Kürdistan'a canlı kalkan olsak" gibi paylaşımlarda bulunmuş.

Paylaşımların ortaya çıkmasıyla CHP’li İzmit Belediyesi ve Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’e yoğun tepkiler geldi. Eleştirilerin çığ gibi büyümesi üzerine Fatma Kaplan Hürriyet, kişisel Twitter hesabını korumaya aldı.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER 3.SAYFA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI