Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Tahliye kapısı sadece onlara açıldı, cezaevlerindeki Hizbullahçılar serbest bırakıldı! Yüksek yargıdaki “FETÖ varlığı” da 100’e yakın Hizbullah yöneticisinin serbest..
Adnan Oktar'ın cezaevi fotoğrafları ortaya çıktı!8 ay önce yapılan operasyonda tutuklanarak cezaevine gönderilen Adnan Oktar'ın y..
TSK'ya sızan FETÖ'cülere büyük operasyon!İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik soruşturm..
Ekşi Sözlük'te öğretmenlik hakkında çirkin benzetme! Ekşi Sözlük’te önceki gün açılan “Öğretmenlik ile fahişelik arasında bir fark ..
Siyanür cinayetinde korkunç ifadeler! İzmir'de, "şerbet" diye içirdiği siyanürlü sıvıyla anne ve babasını öldüren üniv..
FETÖ'ye dev operasyon!Adana'da FETÖ/PDY'ye yönelik operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.
Taziye için en uygun yer: Tivnikli’nin lüks yatı!.. CHP’lileri bile güldürdü'CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Tivnikli Ail..
Teröristbaşı Fetullah Gülen'den darbe talimatı!Teröristbaşı Fetullah Gülen, Türkiye'deki örgüt üyelerine çağrı yaparak 15 Temmu..
12 Eylül'ün işkenceci komutanı Raci Tetik öldü 12 Eylül askeri darbesi döneminde Mamak Askeri Cezaevi Komutanı olan emekli Al..
FETÖ’cüler KPSS kuyruğunda!Cezaevlerindeki FETÖ’cüler KPSS, ALES ve YDS gibi kamu imtihanlarına girmek için..
Pusudalar! Hainler Hakan Şükür'ün evinde buluştu FETÖ'nün ihanetlerinin ardından Türkiye'den kaçan ve hainliklerini kaçtıkları ..

3.SAYFA HABERLERİ

YUKARI